724324746

POZORNOST JE NÁŠ ŽIVOT

To, čemu věnujeme naši pozornost utváří náš život. Pokud chceme být šťastnější, musíme se zaměřit na aktivity, které máme rádi, pokud chceme mít více peněz, musíme tak přemýšlet...


Neurověda přichází se stále dalšími a dalšími poznatky o tom, jak lidský mozek pracuje a co je pro něj energeticky přínosné a naopak. Jednoduché kroky,  které se naučíte používat ve svém každodenním životě Vám přinesou úplně nové možnosti. Mozek je orgán, který se dá posilovat, díky čemuž je možné změnit nejen pohled na různé situace, ale hlavně být schopni během pracovního dne namísto spotřebovávání energii dobíjet, tak že vaše cesta z práce a odpolední aktivity nebudou nutným zlem z posledního, ale naopak příjemné završení dne s chutí do další práce.   

 

Pravidelná sezení mi pomohla “orámovat” a utřídit si myšlenky a směřovat k cíli. Sám sebe řadím mezi lidi, kteří nemají problém s tím vytvořit si cíle a pravidelně na nich pracovat. Proto jsem byl překvapený, jaký prostor pro zlepšení v tomto směru existuje a jak jsem dokázal díky sezením s Markem zvýšit vlastní efektivitu.
Marek mi pomohl vytvořit si proces práce na vlastních cílech. Stala se z toho součást “pracovní hygieny” i pracovního týdne. Díky tomu se dokážu koncentrovat na jasné cíle a dodává mít to sebejistotu ve všem co dělám.

Toto byla odpověď mého klienta na otázku, zda mu naše sezení k něčemu byla. 

Existují cesty, jak se ke svým cílům dostat

Stačí se naučit věnovat pozornost svým myšlenkovým procesům a pro začátek na to nejste sami
uvolnění mysli

uvolnění mysli

Každé sezení a každý rozhovor začíná tím, že připravíme prostor pro vznik nových nápadů

systematičnost

systematičnost

Předvídatelnost toho, co nás čeká a jistota bezpečného prostoru je další krok k novým nápadům 

pozitivní smýšlení

Mozek nesmí být ve stresu, ale ani se nesmí nudit, aby byl naladěn k novým nápadům

nové pohledy na věc

Pomocí vhodných přivedeme mozek k novým směrům uvažování a novým nápadům

Nepřestávejme hledat principy našeho štěstí a osobní spokojenosti

Napište mi a společně vymyslíme, kdy začneme...

vždy se pokusíme jednotlivá setkání přizpůsobit vašim potřebám, můžeme střídat ON i OFF setkání, vždy tak abychom se vešli do vašeho programu, práce ani další povinnosti a koníčky nám nebudou překážet, naopak se nám budou velice hodit k trénování 
Jméno E-mail Zpráva Odeslat